Jestem Piękna i nie boję się o tym mówić! - nowa kampania American Dreams

Rusza wiosenno-letnia kampania American Dreams pod hasłem „Jestem Piękna i nie boję się o tym mówić!”. Już niebawem Podhale ożywią charakterystyczne bilbordy w intensywnych barwach i o ilustracyjnym charakterze! Czegoś takiego jeszcze u nas nie było!

Jestem Piękna!

American Dreams to nie tylko Day SPA, czy Beauty Salon, to także miejsce poświęcone przede wszystkim kobietom - starające się spełniać jak najlepiej i najpełniej oczekiwania płci pięknej. Naszą misją jest odkrywanie kobiecości u tych, które nie do końca ją jeszcze czują i podkreślanie u tych, które są jej świadome. To również miejsce spotkań i eventów kręcących się wokół tematów kobietom bliskim.

Zastanawialiśmy się długo, jaki cel postawić sobie tym razem. Doszliśmy do wspólnego wniosku, że w naszym w społeczeństwie, problem niskiego poczucia własnej wartości jest ciągle aktualny. Prawda drogie Panie? Nie czarujmy się, mamy mnóstwo kompleksów, a zupełnie niepotrzebnie!

Kampania lato 2019 American Dreams

I nie boję się o tym mówić!

Przekaz ma dotrzeć jednak nie tylko do tych, które nie do końca siebie lubią. Ważny jest bowiem drugi element sloganu – „i nie boję się o tym mówić”. I właśnie, to jest cały czas największy problem! Nawet jeśli jesteśmy w pełni świadome własnej atrakcyjności, to czemu nadal udajemy, że o tym nie wiemy, nie widzimy? Czy naprawdę świadomość własnych walorów, musi od razu nas czynić osobami próżnymi? Nie czarujmy się, stereotypy krążące wokół osób przykładających dużą wagę do powierzchowności są nieśmiertelne. Czemu pewność siebie, która u mężczyzny stanowi ogromy walor, u kobiety nadal budzi taki niepokój? Czemu nadal w społeczeństwie funkcjonują mechanizmy, które prowokują pomniejszanie zadowolonych z siebie kobiet, jeszcze na tak prymitywnej zasadzie – piękna = idiotka, pewna siebie = nadęta - do tego najpewniej singielka, seksowna – w najlepszym wypadku pustak, w najgorszym "łatwa" dziewczyna. Zadaję sobie sprawę z tego, że to co tutaj piszę może wydawać się niektórym banałem, ale to ciągle funkcjonuje, to stereotypy z którymi mierzymy się na co dzień, więc chyba jednak banałem nie jest.

Kampania lato 2019 American Dreams

Koniec z udawaniem!

Nowa kampania American Dreams ma sprowokować kobiety do zrzucenia maski szarej myszki, do głośnego mówienia o tym - z czym powinnyśmy czuć się dobrze – czyli o naszej kobiecości z wszystkimi jej walorami. Ma zachęcić do otwartej radości z tego kim jesteśmy i jak wyglądamy!

Intensywne barwy naszych bilbordów i innych materiałów wizualnych, mają za zadanie krzyczeć razem z Wami! Tendencyjną modelkę – epatującą gładką skórą na reklamie zabiegów na trądzik (!), zastąpiliśmy ilustracyjnymi postaciami – bohaterkami, w które może się wcielić każda z nas!

Kampania lato 2019 American Dreams

W American Dreams, pracując zespołowo, codziennie mierzymy się z kompleksami - pracujemy nad niedoskonałościami skóry i ciała – podczas zabiegów kosmetologicznych i zajęć fitness, podkreślamy w naszych klientkach to co najpiękniejsze – podczas zabiegów kosmetycznych, wizyt u fryzjera, makijażystki, czy stylistki, wpływamy na dobre samopoczucie – podczas masaży i zabiegów relaksacyjnych. A wszystko to przekłada się pewność siebie naszych klientek. Drogie panie, ile z nas tak naprawdę potrzebuje interwencji chirurga? No niewiele, jakkolwiek duże by te kompleksy nie były. To waśnie dla tego na co dzień, pracujemy bezinwazyjnymi metodami.

Jesteś piękna i nie bój się o tym mówić! Odwiedź nas w American Dreams, gdzie ci to po prostu udowodnimy i będziemy krzyczeć głośno - razem z Tobą!

Martyna Rupa

Redaktor American Dreams

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe. Kod HTML nie jest dozwolony.

Spełniamy marzenia o zdrowym ciele. Jedyne takie miejsce na Podhalu

Zadbaj o siebie kompleksowo z American Dreams! Skorzystaj z pakietów specjalnych

Jakość, którą zapamiętasz na długo! American Dreams health & beauty

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Poznaj aktualne informacje o promocjach, wydarzeniach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.