Wyróżnienie w Gala Beauty Stars dla American Dreams w Zaskalu!

23 listopada podczas uroczystej gali w hotelu Intercontinental w Warszawie przyznano nam nagrodę w kategorii Gabinety kosmetyczne & Day SPA!

Rok 2019 był dla centrum zdrowia i urody American Dreams rokiem sukcesów! Dzięki zaufaniu naszych klientów i ocenom profesjonalnego jury udało się podtrzymać dobrą passę w plebiscycie SPA Prestige Awards, gdzie zdobyliśmy wyróżnienie dla najlepszego Day SPA and Beauty Salon. Ale to nie wszystko! W tym roku nasz obiekt otrzymał kolejne wyróżnienie – w prestiżowym plebiscycie Gala Beauty Stars!

Wyróżnienie dla American Dreams w Gala Beauty Stars 2019

Wyróżnienie w Gala Beauty Stars dla American Dreams w Zaskalu.

Już po raz piąty dwutygodnik "Gala" nagrodził najlepsze gabinety z całej Polski. Nagrody zostały przyznane na zasadzie dwuetapowego głosowania, na które składały się głosy czytelników i klientów obiektów oraz ocena jury plebiscytu. Półfinaliści, do których należał nasz obiekt, poddani zostali badaniu pod względem obsługi klientów, a także merytorycznej ocenie doradców kapituły.

Funkcje doradców kapituły konkursowej w tym roku pełnili: profesor nauk medycznych Irena Walecka, ekspert z zakresu medycyny estetycznej, przedstawiciel Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doktor Wojciech Ryncarz, lekarz stomatolog, członek założyciel Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, Marek Bryczyński - stylista fryzur i kostiumograf, Aneta Muller - SPA Consulting oraz doktor Joanna Klonowska – kosmetolog z Wydziału Nauk o Zdrowiu Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Gala Beauty Stars – pod znakiem gwiazd.

Na imprezie, jak zwykle, nie zabrakło gwiazd! Tegoroczną ambasadorką plebiscytu została Magdalena Pieczonka – jedna z najbardziej uznanych polskich makijażystek! Uroczystość uświetniły swoją obecnością także: Izabella Krzan, Aneta Todorczuk, Joanna Kuberska, Dorota Michałowska oraz piosenkarka Kasia Stankiewicz, która dała tego wieczoru występ na żywo.

Galę prowadziła Anna Zejdler, redaktor naczelna magazynu "Gala", oraz Bartek Jędrzejak, prezenter stacji TVN.

Gala Beauty Stars - dziękujemy za wyróżnienie!

Chcieliśmy serdecznie Państwu podziękować, za zaufanie jakim obdarzacie naszą firmę i za kolejne docenienie umiejętności naszych specjalistów. To dla nas wielkie wyróżnienie, ważniejsze niż nagrody, które są oczywiście miłym dodatkiem i dają motywację, do ciągłego rozwoju, dla stawania się coraz lepszym!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali oraz do American Dreams w Zaskalu!

Martyna Rupa

Redaktor American Dreams

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe. Kod HTML nie jest dozwolony.

Spełniamy marzenia o zdrowym ciele. Jedyne takie miejsce na Podhalu

Zadbaj o siebie kompleksowo z American Dreams! Skorzystaj z pakietów specjalnych

Jakość, którą zapamiętasz na długo! American Dreams health & beauty

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Poznaj aktualne informacje o promocjach, wydarzeniach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.