Mateusz Malinowski

Specjalizacja

trener personalny, trener EMS

O mnie

Całe życie związany jestem ze sportem. Zawodowo grałem w hokeja na lodzie, będąc reprezentantem kraju. Na snowboardzie przejeździłem 27 sezonów, pracując również jako instruktor. 11 lat temu dla "fanu", czystej zabawy zacząłem boksować i uczyć się podstaw tego pięknego sportu. Na własnej skórze przerobiłem treningi siłowe CrossFit, TRX, Kettle, biegałem. Uwielbiam góry latem i zimą. Dzięki temu zebranemu przez lata doświadczeniu wiem co działa, a co nie i wiem jak Ci pomoc oraz jak Cię odpowiednio zmotywować żebyś pokochał/ła sport pomimo, że jeszcze teraz pewnie kojarzy Ci się to z wieloma wyrzeczeniami i częstymi wizytami na siłowni. Wcale tak nie musi być, pokaże Ci jak można ćwiczyć efektywnie i prosto by osiągać zamierzone cele.

Od pewnego czasu postanowiłem, że nie tylko zmienię swoje życie i zostanę trenerem personalnym ale i zacznę zmienić życie innych osób, które tego potrzebują. Swoją pozytywną energią zarażę każdego mojego podopiecznego i razem przejdziemy przez ten ciężki okres zmian jakie niewątpliwie są przed Tobą! Zadbam o Twoją motywację i pokieruję Twoją metamorfozą odpowiednio dobierając idealną dla Ciebie formę aktywności.

W American Dreams pełniący funkcję trenera personalnego, prowadzi zajęcia z podstaw BOXU dla kobiet i mężczyzn oraz jest osobą odpowiedzialną za metamorfozy naszych klientów. W Body Electric pełni rolę trenera EMS.

Quality you will remeber forever! American Dreams health & beauty

Subscribe to our newsteller and be on top!

Find brand news, information about promotion, events and sales!

Terms and Conditions