Zadbaj o dobrą formę i atrakcyjną sylwetkęz Body Electric EMS

Czym jest trening EMS? Jakie są jego efekty? Jaka jest jego przewaga nad tradycyjnym treningiem? Dlaczego warto wybrać akurat miejsce jakim jest Body Electirc EMS? No to po kolei!

EMS to rodzaj treningu, wykorzystujący elektrostymulację mięśniową, za pomocą urządzenia miha bodytec. Wzmacnia ona impulsy bioelektryczne naturalnie powodujące poruszanie się mięśni w ciele. Dzięki temu trening staje się bardziej intensywny, a jednocześnie nie obciąża stawów i więzadeł, ponieważ zastępujemy obciążenie stosowane w tradycyjnym treningu impulsem elektrycznym. Dzięki temu rozwiązanie znakomicie sprawdza się w fizjoterapii, czy treningu seniorów.

Poznaj podstawowe korzyści płynące z treningu EMS:

  • jest to trening całego ciała,
  • redukuje tłuszcz i cellulit,
  • stymuluje mięśnie głębokie,
  • buduje mięśnie,
  • nie obciąża układu mięśniowo-szkieletowego,
  • poprawia postawę i zmniejsza dolegliwości bólowe pleców,
  • zmniejsza napięcie mięśniowe,
  • poprawia wyniki sportowe.

Wspominając o walorach tego rodzaju treningu, nie możemy zapomnieć o jednym, który pozostaje nieco w oderwaniu od stricte prozdrowotnych, czy wpływających na atrakcyjność ciała. Chodzi tu o czas poświęcony na jego wykonanie. Zastosowanie technologii miha bodytec pozwala na skrócenie aktywności fizycznej z 1,5 h (tradycyjna aktywność siłowa) do zaledwie 15-20 minut, co czyni go szczególnie atrakcyjnym dla osób zapracowanych, z niewielką ilością wolnego czasu. Uzyskujemy satysfakcjonujący efekt w znacznie krótszym czasie, jednocześnie zupełnie nie tracąc na jakości.

Dlaczego warto skorzystać z treningu właśnie w Body Electric EMS?

Po pierwsze - treningi będą prowadzone przez specjalistów łączących wiedzę z zakresu treningu personalnego i fizjoterapii, co pozwoli na maksymalne wykorzystanie możliwości urządzania.

Po drugie - dysponujemy dwoma urządzaniami miha bodytec, dzięki czemu można ćwiczyć w towarzystwie, co u niektórych osób wpływa korzystnie na motywację.

Po trzecie - jest to miejsce wyjątkowe również pod względem estetycznym. Zapomnijcie o przykrych wrażeniach z tradycyjnej siłowni. To zupełnie inna bajka. Do Waszej dyspozycji oddajmy wnętrze o charakterze boutique’owym - intymne, eleganckie, pozwalające na trening w przyjemnej atmosferze, bez presji otoczenia, czy niepotrzebnego skrępowania.

Po czwarte - łączymy trening personalny w wydaniu EMS z usługami health & beauty American Dreams, co pozwala na jeszcze bardziej holistyczne podeście do tematu, pracę trenerów możemy połączyć z konsultacjami dietetycznym oraz zabiegami modelującymi ciało, w zależności od potrzeb klienta. W program aktywności włączamy także elementy konwencjonalnego treningu personalnego oraz podstawy boksu i kickboxingu dla kobiet i mężczyzn.

Trenuj z Mateuszem Malinowskim w Body Electric!

Jeśli chcesz zadbać o swój wygląd, zmienić go, ale także po prostu chcesz czuć się dobrze i zdrowo żyć, jesteś zmotywowany i gotowy do pracy, zapraszam cię na treningi a resztą zajmę się ja! Całe życie związany jestem ze sportem. Zawodowo grałem w hokeja na lodzie, będąc reprezentantem kraju. Na snowboardzie przejeździłem 27 sezonów, pracując również jako instruktor. 11 lat temu dla fanu czystej zabawy zacząłem boksować i uczyć się podstaw tego pięknego sportu. Na własnej skórze Przerobiłem treningi siłowe CrossFit TRX Kettle biegałem. Uwielbiam góry latem i zimą.

Wellnes & Spa miejsce dla ciebie

Quality you will remeber forever! American Dreams health & beauty

Subscribe to our newsteller and be on top!

Find brand news, information about promotion, events and sales!

Terms and Conditions