Spa Prestige Awards 2019

6 września 2019 w Renaissance Warsaw Airport Hotel w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa XIII edycji plebiscytu Spa Prestige Awards – czyli jednego z najważniejszych konkursów w branży beauty w Polsce.

American Dreams w Spa Prestige Awards

W zeszłym roku dzięki punktom pochodzącym z głosowania publicznego i ocenom jurorów zdobyliśmy pierwsze miejsce w XII Edycji SPA Prestige Awards w kategorii Najlepsze Day SPA & Beauty Salon!

W tym roku również podjęliśmy wyzwanie i stanęliśmy w szranki z najlepszymi obiektami spa & wellness w Polsce. Poszło lepiej niż można było sobie wymarzyć! Po głosowaniu publicznym trafiliśmy do finału z największą ilością głosów, za co jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni jako cały zespół - bo to właśnie w nim leży siła tego miejsca! Ostatecznie nasz obiekt otrzymał w tym roku wyróżnienie Awards w kategorii Najlepsze Day SPA & Beauty Salon! Jest to dla nas ogromny zaszczyt i powód do dumy. Dowód na to, że utrzymywany przez nas poziom jest zauważalny zarówno przez naszych klientów, jak i jurorów konkursu.

Gwiazdy na gali Spa Prestige Awards

Przygotowaliśmy dla Was mała fotorelację z gali. Jak zwykle nie zabrakło znanych twarzy! Uroczystość poprowadzili Sebastian Wątroba i Dorota Deląg. Pojawili się między innymi: Robert Korzeniowski z Magdaleną Kłys, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Olga Borys z Wojciechem Majchrzakiem, czy Ryszard Rembiszewski. Nie zabrakło występów wokalnych! W tym roku galę uświetnił występ Matusza Ziółko i Katarzyny Kołodziejczyk.

Chcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za Wasze głosy! Zapraszamy do American Dreams, wiecie, że możecie na nas liczyć. Tych, którzy nas nie znają zapraszamy do odkrycia nowej jakości, jakości, którą zapamiętacie na długo!

Martyna Rupa

Redaktor American Dreams

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe. Kod HTML nie jest dozwolony.

Spełniamy marzenia o zdrowym ciele. Jedyne takie miejsce na Podhalu

Jakość, którą zapamiętasz na długo! American Dreams health & beauty

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Poznaj aktualne informacje o promocjach, wydarzeniach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.