Martyna Rupa

Redaktor American Dreams

4 Urodziny American Dreams! Co w planach?

Drodzy Państwo! Przed nami 4 urodziny American Dreams! Czas by wreszcie trochę poświętować i przełamać smutną jesienną aurę! Urodzinowy tydzień rozpoczynamy 2, a kończymy 7 listopada. Dniem otwartym będzie tym razem piątek - 6 listopada i na ten dzień przewidzieliśmy dodatkowe atrakcje!

Czytaj więcej ...
Martyna Rupa

Redaktor American Dreams

Body positive - pozytywnie dla siebie i swojego ciała - Zuzanna Pawlica dla American Dreams

Zastanawiałaś się kiedyś… Czy lubisz siebie? Czy akceptujesz swój wygląd? Czy cenisz siebie za to kim i jaką jesteś? Czy znasz swoje mocne strony? Czy jesteś świadoma swojej wartości? A w stosunku do innych – czy potrafisz być wyrozumiała i dostrzec w nich wartościowe osoby niezależnie od tego jak wyglądają?

Czytaj więcej ...
Martyna Rupa

Redaktor American Dreams

American Dreams - otwieramy się na Wasze potrzeby!

Drodzy! Już 6 maja otwieramy się stopniowo na Wasze potrzeby, postępując jednocześnie zgodnie z obowiązującym prawem i restrykcjami rządowymi. Zaczynamy od usług fizjoterapeutycznych i robimy to najszybciej jak to możliwe - ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest ciągłość w rehabilitacji i terapiach leczniczych. 7 maja otwieramy gabinet podologiczny. Pozostałe usługi oraz gabinety specjalistyczne będą dla Was dostępne wraz kolejnymi etapami odmrażania gospodarki czyli od 18 maja (planowany termin).

Czytaj więcej ...
Martyna Rupa

Redaktor American Dreams

Plebiscyt Niezwykłe Kobiety II

Mamy niezwykłą przyjemność zawiadomić, że rozpoczęliśmy nabór do drugiej edycji plebiscytu Niezwykłe Kobiety! Ubiegłoroczne wydarzenie cieszyło się dużą popularnością, dzięki czemu udało nam się poznać wiele nietuzinkowych kobiet, o wyjątkowych pasjach, talentach i z powodzeniem prowadzących własne biznesy.

Czytaj więcej ...

Spełniamy marzenia o zdrowym ciele. Jedyne takie miejsce na Podhalu

Jakość, którą zapamiętasz na długo! American Dreams health & beauty

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Poznaj aktualne informacje o promocjach, wydarzeniach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.