Spełnij razem z namiSwój amerykański sen…

American Dreams, czyli amerykańskie marzenie (sen), zwrot oznaczający spełnienie wielkich marzeń, doznanie szczęścia poprzez ułożenia sobie życia, spełnienie w życiu osobistym według ogólnie przyjętych i propagowanych w bogatych społeczeństwach norm…

AmericanDreams

Jeśli poszukujesz takiego miejsca na Podhalu, gdzie możesz zaznać pełnego relaksu, odnaleźć idealną harmonię ciała i ducha, miejsca ekskluzywnego spełniającego najwyższe standardy - American Dreams czeka właśnie na Ciebie! Tym co wyróżnia nas na rynku jest indywidualne podejście do każdego gościa odwiedzającego nasz obiekt. Dzięki kompleksowej ofercie i wykwalifikowanej obsłudze jesteśmy w stanie zaoferować usługi dostosowane do potrzeb i czasu jaki klient pragnie poświęcić na poprawę swojego samopoczucia.

American Dreams health & beauty to spełnienie Twojego amerykańskiego snu! Miejsce, w którym pokierujemy Twoją kompleksową metamorfozą - wewnętrzną i zewnętrzną! Z nami zrealizujesz marzenia o idealnej sylwetce, promiennej cerze i zdrowym stylu życia! Zaczynając od diagnozy, poprzez regularne treningi, relaks w SPA i profesjonalne zabiegi kosmetyczne i kosmetologiczne stopniowo odmienisz swoje życie, obierając dla niego zdrowy i aktywny kierunek.

W American Dreams działamy kompleksowo. Metamorfoza to proces, który wymaga czasu i wielokierunkowego działania. Dlatego American Dreams to nie tylko day SPA, ale także centrum zarządzania zdrowiem i urodą, gdzie pod okiem specjalistów spełnisz swoje marzenia.

Zespół AD

-->

Uroda i zdrowietrend&style

American Dreams health & beauty to centrum zarządzania zdrowiem i urodą, zaaranżowane w prawdziwie amerykańskim stylu. Odwiedzając nasz obiekt w Zaskalu oddajesz się w ręce najlepszych specjalistów z branży beauty, fitness oraz medycznej, dzięki czemu, zapewniasz sobie najwyższy standard oferowanych usług.

W Hoolywood Hills, California Dream, Boston Dreamcatchers, Paradise Vally oraz Brooklyn Gym zespół ekspertów zadba o Twoje dobre samopoczucie oraz nieskazitelnie piękny wygląd. Postaw na American Dreams, a dogonisz marzenia, złapiesz sny i wprowadzisz je w życie!

W American Dreams stawiamy przede wszystkim na jakość i indywidualne podejście do każdego gościa. Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi, profesjonalnym kosmetykom oraz perfekcyjnie wyszkolonej kadrze i nietuzinkowej aranżacji wnętrz otwieramy się na potrzeby klienta ekskluzywnego.

Jedyne takie miejsce na Podhalu

Jakość, którą zapamiętasz na długo! American Dreams health & beauty

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Poznaj aktualne informacje o promocjach, wydarzeniach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.