Wymarzona praca? Tylko w American Dreams

Jeśli pragniesz pracować w miejscu gwarantującym swoim klientom najwyższy poziom świadczonych usług, stawiającym na ludzi ambitnych, dbających o stały rozwój zawodowy.

Dołącz do naszej kadry!

Niech American Dreams stanie się spełnieniem Twojego amerykańskiego snu - o dostatku i realizacji ambicji zawodowych! Poszukujemy osób o wysokich aspiracjach, pragnących pracować w profesjonalnym zespole o wysokich kwalifikacjach. Oferujemy najwyższej jakości narzędzia pracy – kosmetyki, sprzęt, które zapewnią wysoką wydajność i satysfakcję z pracy oraz możliwość poszerzania kompetencji zawodowych poprzez szkolenia.

Obecnie rekrutujemy osoby na stanowiska:

- dermatolog - współpraca, lub podnajęcie gabinetu,
- psycholog - współpraca, lub podnajęcie gabinetu,
- fryzjer,
- kosmetolog, spec. podolog,
- fizjoterapeuta,
- trener EMS (z doświadczeniem, lub do przeszkolenia),
- wizażystka,
- stylistka paznokci (etat lub b2b).

American Dreams kieruje swoją ofertę do klienta ekskluzywnego, dlatego poszukujemy osób o wysokiej kulturze osobistej, z doświadczeniem zawodowym, osób zmotywowanych, ukierunkowanych na sukces, otwartych, potrafiących zbudować pozytywną relację z klientem.

Firma to ludzie, którzy ją tworzą, dlatego poszukujemy osób, które pragną na długo związać swoją karierę z American Dreams i aktywnie uczestniczyć w budowaniu najwyższych standardów i pozytywnego wizerunku firmy.

Wyślij swoje CV na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spełniamy marzenia o zdrowym ciele. Jedyne takie miejsce na Podhalu

Jakość, którą zapamiętasz na długo! American Dreams health & beauty

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Poznaj aktualne informacje o promocjach, wydarzeniach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.