Zadbaj o dobrą formę i atrakcyjną sylwetkęz Body Electric EMS

Czym jest trening EMS? Jakie są jego efekty? Jaka jest jego przewaga nad tradycyjnym treningiem? Dlaczego warto wybrać akurat miejsce jakim jest Body Electirc EMS? No to po kolei!

EMS to rodzaj treningu, wykorzystujący elektrostymulację mięśniową, za pomocą urządzenia miha bodytec. Wzmacnia ona impulsy bioelektryczne naturalnie powodujące poruszanie się mięśni w ciele. Dzięki temu trening staje się bardziej intensywny, a jednocześnie nie obciąża stawów i więzadeł, ponieważ zastępujemy obciążenie stosowane w tradycyjnym treningu impulsem elektrycznym. Dzięki temu rozwiązanie znakomicie sprawdza się w fizjoterapii, czy treningu seniorów.

Poznaj podstawowe korzyści płynące z treningu EMS:

 • jest to trening całego ciała,
 • redukuje tłuszcz i cellulit,
 • stymuluje mięśnie głębokie,
 • buduje mięśnie,
 • nie obciąża układu mięśniowo-szkieletowego,
 • poprawia postawę i zmniejsza dolegliwości bólowe pleców,
 • zmniejsza napięcie mięśniowe,
 • poprawia wyniki sportowe.

Wspominając o walorach tego rodzaju treningu, nie możemy zapomnieć o jednym, który pozostaje nieco w oderwaniu od stricte prozdrowotnych, czy wpływających na atrakcyjność ciała. Chodzi tu o czas poświęcony na jego wykonanie. Zastosowanie technologii miha bodytec pozwala na skrócenie aktywności fizycznej z 1,5 h (tradycyjna aktywność siłowa) do zaledwie 15-20 minut, co czyni go szczególnie atrakcyjnym dla osób zapracowanych, z niewielką ilością wolnego czasu. Uzyskujemy satysfakcjonujący efekt w znacznie krótszym czasie, jednocześnie zupełnie nie tracąc na jakości.

Czas dla dzieci ścianka interaktywna

Dlaczego warto skorzystać z treningu właśnie w Body Electric EMS?

Po pierwsze - treningi będą prowadzone przez specjalistów łączących wiedzę z zakresu treningu personalnego i fizjoterapii, co pozwoli na maksymalne wykorzystanie możliwości urządzania.

Po drugie - dysponujemy dwoma urządzaniami miha bodytec, dzięki czemu można ćwiczyć w towarzystwie, co u niektórych osób wpływa korzystnie na motywację.

Po trzecie - jest to miejsce wyjątkowe również pod względem estetycznym. Zapomnijcie o przykrych wrażeniach z tradycyjnej siłowni. To zupełnie inna bajka. Do Waszej dyspozycji oddajmy wnętrze o charakterze boutique’owym - intymne, eleganckie, pozwalające na trening w przyjemnej atmosferze, bez presji otoczenia, czy niepotrzebnego skrępowania.

Po czwarte - łączymy trening personalny w wydaniu EMS z usługami health & beauty American Dreams, co pozwala na jeszcze bardziej holistyczne podeście do tematu, pracę trenerów możemy połączyć z konsultacjami dietetycznym oraz zabiegami modelującymi ciało, w zależności od potrzeb klienta.

Trenuj z Mateuszem Malinowskim w Body Electric!

Jeśli chcesz zadbać o swój wygląd, zmienić go, ale także po prostu chcesz czuć się dobrze i zdrowo żyć, jesteś zmotywowany i gotowy do pracy, zapraszam cię na treningi a resztą zajmę się ja! Całe życie związany jestem ze sportem. Zawodowo grałem w hokeja na lodzie, będąc reprezentantem kraju. Na snowboardzie przejeździłem 27 sezonów, pracując również jako instruktor. 11 lat temu dla fanu czystej zabawy zacząłem boksować i uczyć się podstaw tego pięknego sportu. Na własnej skórze Przerobiłem treningi siłowe CrossFit TRX Kettle biegałem. Uwielbiam góry latem i zimą.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z recepcją w celu umówienia treningu wstępnego. Podczas pierwszej wizyty zostanie przeprowadzona konsultacja oraz badanie na najnowszej wadzie InBody 270 służącej do pomiaru ciała oraz trening wprowadzający EMS trwający 12 min. Nasi eksperci już podczas pierwszej wizyty przedstawią Państwu plan zabiegowo-treningowy indywidualnie dostosowany do Państwa oczekiwań.

Nasza oferta skierowana jest dla osób:

 • ceniących sobie wysokie standardy świadczonych usług,
 • doceniających wysoką wiedzę merytoryczną ekspertów i trenerską,
 • chcących ćwiczyć z dala od standardowych siłowni, które kojarzą się stereotypowo,
 • ceniących sobie indywidualne podejście do każdego klienta i holistyczną opiekę ekspercką,
 • chcących ćwiczyć pod okiem trenera bez dodatkowych widzów w postaci innych osób ćwiczących obok,
 • doceniających innowacyjne sprzęty i ich możliwości,
 • ceniących swój czas oraz dla osób które nie mają czasu trenować co najmniej 3 razy w tyg w celu uzyskania satysfakcjonujących efektów,
 • po porodzie by szybko wrócić do formy,
 • które chcą poprawić kondycje, wymodelować sylwetkę, pozbyć się cellulitu, nabrać masy mięśniowej w krótkim czasie,
 • które chcą coś zrobić dla siebie ale nie mają z kim zostawić dzieci (posiadamy strefę electric kids),
 • osób starszych borykających się z bólami pleców,
 • chcących spędzić czas we dwójkę (mamy możliwość prowadzenia treningów w parach).

Zapraszamy do kontaktu 515 502 222

Wystarczy 20 min 1 raz w tygodniu by zmienić swoje życie.

EMS Body Electric zobacz jak wygląda trening

EMS Body Electric trenerzy

Mateusz Malinowski

Całe życie związany jestem ze sportem. Zawodowo grałem w hokeja na lodzie, będąc reprezentantem kraju. Na snowboardzie przejeździłem 27 sezonów, pracując również jako instruktor. 11 lat temu dla "fanu", czystej zabawy zacząłem boksować i uczyć się podstaw tego pięknego sportu. Na własnej skórze przerobiłem treningi siłowe CrossFit, TRX, Kettle, biegałem. Uwielbiam góry latem i zimą.

Polina Kyshyshian

Tancerka z wieloletnim doświadczeniem. Instruktor Zumba Fitness®, SALSATION®, Strong by Zumba®, Instruktor Tańca oraz Pole Dance. Praca to jej pasja i tą właśnie pasją zaraża uczestników swoich zajęć.

Zuzanna Pawlica

Zafascynowana swoim zawodem I wybranym kierunkiem. Osoba wszechstronna, która za zadanie stawia sobie wprowadzanie w świat treningu i nauczanie poprawnej techniki ćwiczeń swoich podopiecznych, łącząc przy tym umiejętności trenerskie z holistycznym podejściem fizjoterapeuty.

Sylwia Konopka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie z kilkuletnim doświadczeniem z zakresu fizjoterapii jak również pielęgnacji ciała. Swoje doświadczenie zdobywała praktykujących i pracując w wielu placówkach medycznych oraz ośrodkach spa.

Ewelina Bryniarska

Opis w przygotowaniu...

Zobacz co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie

Tężnia solankowa

Opis w przygotowaniu...

Modelowanie sylwetki Icoone

Opis w przygotowaniu...

Zobacz więcej...

Catering Nawarzone

Opis w przygotowaniu...

Zobacz więcej...
Catering Nawarzone

Jakość, którą zapamiętasz na długo! American Dreams health & beauty

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Poznaj aktualne informacje o promocjach, wydarzeniach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.