Finał Totalnej Metamorfozy 2018

24 lutego 2018 odbył się wielki finał Totalnej Metamorfozy – czyli , czyli 3-miesięcznego programu zmian w stylu życia i wizerunku Doroty Węgrzyniak, zorganizowanej przez centrum zdrowia i urody American Dreams, we współpracy z Piramida Fitness i salonem mody włoskiej Brocca oraz marką Alessandra w roli partnera!

Podczas pierwszych urodzin naszego centrum w listopadzie ubiegłego roku, ogłosiliśmy laureatką Dorotę Węgrzyniak, która najlepiej spełniała kryteria postawione przez jurorów oraz zwróciła uwagę swoją determinacją i dużą otwartością na wszelkie sugestie specjalistów. Czym była Totalna Metamorfoza Doroty Węgrzyniak? Był to 3-miesięczny program zmian obejmujących: opiekę dietetyka, zajęcia z trenerem personalnym z klubu Piramida Fitness, zabiegi redukujące tkankę tłuszczową i modelujące sylwetkę ICOONE i zabiegi kosmetologiczne na twarz. Proces przemian zakończyły finalne zabiegi z zakresu kosmetyki: depilacja, manicure, pedicure, stylizacja brwi, make-up oraz zabiegi fryzjerskie: zabieg pielęgnacyjny na włosy, koloryzacja i strzyżenie oraz stylizacja włosów, dwie stylizacje finałowe: dzienna i wieczorowa, przygotowane we współpracy z salonem mody włoskiej Brocca, uzupełnione o wyjątkową biżuterię od Alessandra.

Dodatkowo podczas uroczystości przyznane zostało drugie i trzecie miejsce. Drugie miejsce – mini metamorfoza - przypadło Alicji Pichniarczyk, niezwykłej, wrażliwej kobiecie, która pragnęła zawalczyć o NOWE JA i otrzymała 12 wejść na zajęcia fitness, 2 wizyty u dietetyka, metamorfozę fryzjerską, profesjonalny makijaż oraz dodatkowo manicure i stylizacje brwi. Trzecią nagrodę – Metamorfozę fryzjerską z Jarosławem Gurgulem oraz profesjonalny makijaż oraz dodatkowo manicure oraz stylizację brwi otrzymała Barbara Bieńko, kobieta, która uczyniła bardzo wiele by zawalczyć o siebie, a American Dreams pomógł jej w zwieńczeniu dzieła, perfekcyjnym wizerunkiem.

Podczas Finału Totalnej Metamorfozy wszystkie trzy Panie zaprezentowały się publiczności w swoich nowych wcieleniach! To było niezwykle wzruszające i napawające optymizmem wydarzenie, które poprowadziła nasza ambasadorka Joanna Jabłczyńska.

Udało nam się pokazać to co chcieliśmy – że chcieć to móc! Że bez inwazyjnych zabiegów, wyłącznie za pomocą naturalnych środków i wysokiej klasy kosmetyków oraz urządzeń można uzyskać, nawet w stosunkowo krótkim czasie, jakim są 3 miesiące, naprawdę spektakularne efekty, które mogą Państwo podziwiać na poniższych zdjęciach!

Podczas spotkania miała także miejsce premiera najnowocześniejszego urządzenia do modelowania sylwetki i liftingu twarzy – ICOONE, które zastosowane zostało w ostatniej fazie metamorfozy Doroty Węgrzyniak. Odbył się wykład na temat marki NEA SPA – łączącej relaks z pielęgnacją i wykorzystującej autorskie masaże, pokazowy zabieg ICOONE na ciało i pokazowy zabieg na twarz NEA SPA oraz prezentacja filmu Totalna Metamorfoza, aby uczestnicy spotkania mogli lepiej zrozumieć co wydarzyło się w ciągu tych niezwykle aktywnych 3 miesięcy.

Co najważniejsze! Chcieliśmy pokazać, że aby dokonać metamorfozy nie trzeba szukać pomocy w wielu różnych miejscach i jeździć od specjalisty do specjalisty. Totalna Metamorfoza udowodniła, że na Podhalu są już miejsca, w których można dokonać takiego procesu kompleksowo, pod jednym dachem i pod okiem najlepszych. Takim miejscem jest właśnie American Dreams. Wszystkie przemiany, które zostały pokazane Państwu na scenie 24 lutego, dostępne są na wyciągnięcie ręki, na stałe w naszej Ofercie Metamorfoza!

Już wkrótce zaprezentujemy Państwu szczegóły przemian bohaterek naszego programu, tymczasem zapraszam serdecznie do obejrzenia zdjęć z eventu!

Martyna Rupa

Redaktor American Dreams

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe. Kod HTML nie jest dozwolony.

Spełniamy marzenia o zdrowym ciele. Jedyne takie miejsce na Podhalu

Jakość, którą zapamiętasz na długo! American Dreams health & beauty

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Poznaj aktualne informacje o promocjach, wydarzeniach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.