Poznaj najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające

Odchudzanie nie musi trwać wiele miesięcy. Dzięki zabiegom odchudzającym można znacznie szybciej cieszyć się szczupłą, zgrabną sylwetką i nie przejmować efektem jojo, jaki często towarzyszy restrykcyjnym dietom. Jakie rozwiązania są najbardziej polecane?

Modelowanie sylwetki
Modelowanie sylwetki to cieszący się dużą popularnością zabieg. Opatentowane głowice masują skórę i dogłębnie ją stymulują, co pobudza regenerację komórek oraz produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Laser, oferowany przez American Dreams, ma jeszcze szersze zastosowanie. Do technologii dochodzi jeszcze stymulacja światłem LED i energią lasera - światło  LED wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach i stymuluje większą przepuszczalność błon komórkowych bez uszkodzenia sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych.

Wiązka laserowa dociera głęboko do tkanek i podwyższa ich temperaturę. To z kolei skutkuje szybszą lipolizą, czyli rozkładem komórek tłuszczowych. Zabieg przyspiesza metabolizm i wydalanie tłuszczu, redukuje także cellulit. Można w ten sposób pozbyć się również tego najbardziej uciążliwego, głęboko zlokalizowanego tłuszczu, ale potrzebna będzie w tym przypadku seria zabiegów dobrana dla indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. W tym przypadku ryzyko powstania skutków ubocznych jest znikome przy wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań zabiegowych. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga specjalnego przygotowania, nie ma też wymogu rekonwalescencji jak po zabiegach inwazyjnych.

 

Fala akustyczna
Innym polecanym zabiegiem na nadmiar tkanki tłuszczowej jest fala akustyczna. Tutaj zamiast lasera wykorzystywana jest fala akustyczna o wysokich częstotliwościach. Po uruchomieniu urządzenia, fala dociera do głębokich warstw tkanki skórnej i pobudza ją do regeneracji. Fala rozbija tkankę tłuszczową i przyspiesza metabolizm komórkowy. Uderzenia fali są nakierunkowane na konkretny obszar ciała, a choć siła impulsów jest bardzo duża, nie powoduje to uszkodzeń zdrowych tkanek.

Zabiegi z falą akustyczną sprawdzają się nawet w przypadkach dużej miejscowej otyłości i cellulitu stopnia III oraz IV. Dodatkowo ujędrnia skórę i wygładza blizny. Na jeden obszar zalecana jest seria 6-10 zabiegów i wolno je wykonywać jednocześnie z zabiegami modelującymi sylwetkę, co jeszcze bardziej zwiększy skuteczność terapii.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe. Kod HTML nie jest dozwolony.

Spełniamy marzenia o zdrowym ciele. Jedyne takie miejsce na Podhalu

Jakość, którą zapamiętasz na długo! American Dreams health & beauty

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Poznaj aktualne informacje o promocjach, wydarzeniach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.