Anita Michałek-Sutor

Specjalizacja

Kosmetolog

O specjaliście

Absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły Zawodowej im. J.Dietla w Krakowie na kierunku Kosmetologia profesjonalna z fizykoterapią i masażem, który ukończyła z dyplomem i tytułem specjalista Kosmetolog.

W swoim dwunastoletnim doświadczeniu zawodowym miała przyjemność pracy w różnych gabinetach kosmetycznych, dzięki którym stale doskonaliła swój warsztat. (gabinecie fotoepilacji laserowej oraz gabinecie odnowy biologicznej) . Nieustannie rozwija swoje umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu kosmetologii profesjonalnej oraz manicure.

Aktywnie śledzi nowości dotyczące pojawiających się innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych, a także produktów, które wspomagają wieloetapowe podejście i tworzenie planów zabiegowych najlepszych dla Klienta.

Nade wszystko ceni sobie dobrą relacje z Klientami oraz ich bezpieczeństwo, zawsze wysłucha, doradzi i obejmie profesjonalną opieką, najlepiej jak potrafi.

Zainteresowania

Poza branżą kosmetyczną i kosmetologiczną interesuje się również fryzjerstwem i aktualnymi trendami, a także nowinkami z nim związanymi.

Prywatnie zakochana w muzyce, z której czerpie ogromne pokłady energii, a także błogi spokój i relaks. Anita to także artystyczna dusza, którą przejawia również w pracy w American Dreams, spełniając jednocześnie kreatywne marzenia Klientek.

Zawsze uśmiechnięta, wesoła i pełna pozytywnej energii Pani Kosmetolog, zmotywowana do działania i zaangażowana w pracę zespołową. Z wielką dbałością podchodzi do swoich obowiązków realizując je z zachowaniem najwyższych standardów oraz z poczuciem estetyki i piękna.

Quality you will remeber forever! American Dreams health & beauty

Subscribe to our newsteller and be on top!

Find brand news, information about promotion, events and sales!

Terms and Conditions