HydroImpact – nowy, bezkompromisowy członek zespołu American Dreams

Mamy ogromna przyjemność powiadomić Państwa, że już od listopada bieżącego roku, w naszej ofercie pojawią się nowe zabiegi ultranowoczesnym urządzeniem Hydroimpact, wykorzystującym terapeutyczne działanie czystego wodoru. Artykuł ten z całą pewnością zainteresuje osoby, które w poważny sposób podchodzą do tematu zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się skóry i poszukują dróg, zapewniających skuteczny oręż w walce z upływającym czasem.

W październiku, na łamach dwutygodnika Gala ukazał się artykuł poświęcony nowatorskiej terapii, z której już za kilkanaście dni będą mieli Państwo szansę regularnie korzystać w naszym centrum zdrowia i urody! Zawiera on wypowiedź jednej z naszych specjalistek w dziedzinie kosmetologii - mgr Anny Wiewiórki!

HydroImpact w American Dreams - Gala

Zanim to jednak nastąpi, warto dowiedzieć się więcej na temat samego urządzenia i jego działania oraz wskazań do zastosowania terapii czystym wodorem!

HydroImpact – synonim innowacyjności w kosmetologii

Hydroimpact to nowa dziedzina w kosmetologii i medycynie estetycznej. Poparte badaniami naukowymi terapeutyczne działanie czystego wodoru stanowi przełom w nieinwazyjnej odnowie skóry i leczeniu niedoskonałości. Kluczowym fenomenem jest wstrzymywaniu procesów starzenia, poprzez redukowanie wolnych rodników tlenowych.

Pojawienie się Hydroimpact początkuje nową erę, gdzie zabiegi są przyjemnością dla pacjentów, a terapeuci mają narzędzie poprawiające zdrowie skóry na poziomie komórkowym.

Zabiegi Hydroimpact cieszą się dużym zainteresowaniem i satysfakcjonują najbardziej wymagających klientów instytutów kosmetycznych, spa i klinik medycyny estetycznych. Ponadto metoda ta skutecznie wspiera lekarzy w uzyskaniu idealnych efektów zabiegowych, dzięki synergii działania z terapiami medycznymi.

HydroImpact w American Dreams - Gala

Wskazania:

 • Redukcja zmarszczek
 • Głębokie oczyszczenie
 • Redukcja przebarwień
 • Rewitalizacja skóry
 • Łagodzenie stanów zapalnych
 • Poprawa napięcia skóry
 • Poprawa kolorytu skóry
 • Leczenie trądziku
 • Leczenie wypadania włosów
 • Redukcja produkcji sebum
 • HydroImpact w American Dreams - Gala

  HydroImpact to bezpieczny i nowatorski zabieg z zastosowaniem aktywnego wodoru. To prawdziwy krok milowy w nieinwazyjnej regeneracji skóry i leczeniu jej niedoskonałości, a jego kluczowym fenomenem jest możliwość poprawy zdrowia już na poziomie komórkowym i powstrzymanie procesów starzenia poprzez redukowanie wolnych rodników tlenowych.

  Wodór, jako istotny fizjologiczny czynnik regulujący, wywiera na komórki i całe organy wpływ antyoksydacyjny, przeciwzapalny i antyapoptyczny pozwalając m.in. zatrzymać procesy starzenia, złuszczyć martwy naskórek, złagodzić stany zapalne i pozbyć się drobnych przebarwień. Dodatkowo zastosowanie zjawiska elektroporacji oraz liftingu falą radiową o średniej częstotliwości otwiera drogę wodoru do komórek, poprawia odżywianie, sprężystość i napięcie skóry. Sam zabieg jest bezbolesny i staje się czystą przyjemnością.

  HydroImpact w American Dreams - Gala

  Kilka słów o działaniu HydroImpact

  Dogłębne oczyszczanie porów i wszystkich najmniejszych zagłębień

  Strumień wody przesycony pęcherzykami wodoru, jak żadna inna technologia, jest w stanie dotrzeć i oczyścić pory z niechcianej zawartości. Nawet najmniejsze nierówności zostaną dokładnie wyczyszczone, jak nigdy wcześniej. Skóra odzyskuje naturalną strukturę i wygląd.

  Usunięcie drobnych przebarwień. Przeciwdziałanie nowym.

  Dzięki właściwościom eksfoliacji, strumieniem wody wodorowej, płytko położone przebarwienia zostają usunięte lub zredukowane. W obszarze zabiegowym następuje również uregulowanie funkcjonowania komórek skóry. Melanocyty zaprzestają produkowania nadmiernej ilości melaniny (barwnika skóry), czyli bezpośredniej przyczyny powstawania przebarwień i zmian pigmentacyjnych. Skóra odzyskuje równomierny koloryt.

  Redukcja produkcji sebum. Oczyszczenie i regulacja.

  W trakcie zabiegu ujścia gruczołów łojowych zostają oczyszczone i odblokowane. Wodór przenika do komórek skóry w obszarach o zaburzonej gospodarce produkcji sebum, normując tam pracę. Rezultatem jest zdrowsza mniej przetłuszczająca się cera, bez efektu świecenia i poprawienie komfortu codziennego życia.

  Zapraszamy serdecznie na pierwsze zabiegi – już w listopadzie!

  Martyna Rupa

  Redaktor American Dreams

  Dodaj komentarz

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe. Kod HTML nie jest dozwolony.

  Spełniamy marzenia o zdrowym ciele. Jedyne takie miejsce na Podhalu

  Jakość, którą zapamiętasz na długo! American Dreams health & beauty

  Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

  Poznaj aktualne informacje o promocjach, wydarzeniach i nowościach!

  Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.