Metamorfoza na piatkę

Z przyjemnością ogłaszamy, że rozpoczynamy nabór do programu Metamorfoza na piątkę organizowanego z okazji 5 urodzin naszego obiektu!

Pamiętacie Totalną Metamorfozę? A kampanię 4 oblicza współczesnej kobiety z Joanną Jabłczyńską? A może plebiscyt Niezwykłe Kobiety? Dla nas te wspomnienia są ciągle żywe i ciągle emocjonujące.

Chcielibyśmy powrócić do emocji, które towarzyszyły nam przed pandemią, wdrożyć nowy program metamorfoz i jednocześnie poszerzyć go o nowe możliwości, które dały nam 2 kolejne lata pracy i otwarcie nowych działów w American Dreams.

Tym razem skupimy się przede wszystkim na zmianach w obrębie sylwetki uczestników. Do 3 miesięcznego programu, będą mogli się zgłaszać zarówno panowie, jak i panie w przedziale wiekowym od 25 do 55 lat. Zgłoszenia będą przyjmowane za pomocą specjalnego formularza, który udostępniamy na naszej stronie internetowej. Na ich postawie wyłonionych zostanie 5 uczestników.

Formularz

Co znajdzie się w ramach programu?

W ramach programu przewidzieliśmy: badanie składu masy ciała oraz 3 miesięczny plan treningowy w studiu Body Electric EMS, zbiegi modelujące sylwetkę Icoone i Storz oraz konsultacje i przygotowanie jadłospisów przez dietetyka. Całość zakończą zabiegi kosmetyczne i profesjonalny makijaż w American Dreams, stylizacja finałowa od Justyny Kowalcze i profesjonalna, pamiątkowa sesja zdjęciowa z Michałem Bachulskim.

Czego wymagamy od uczestnika:

  • musisz mieć między 25 a 55 lat,
  • być zdeterminowany do zmian,
  • być otwarty i aktywny - regularnie relacjonować przebieg metamorfozy w formie zdjęć i filmów podczas wizyt w naszym obiekcie i udostępniać w swoich mediach społecznościowych,
  • musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy i zaakceptować regulamin programu, który znajdziesz w treści artykułu. Rekrutacja do programu trwa do 14.12.2021.

To wszystko! Niewiele prawda? A warto, bo w zamian otrzymasz szansę na sporą zmianę w swoim życiu! Zmianę o wartości: 8 000 zł.

Świętuj z nami 5 lat Metamorfozą na 5! Do zobaczenia w American Dreams i w naszych mediach społecznościowych!

Martyna Rupa

Redaktor American Dreams

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe. Kod HTML nie jest dozwolony.

Spełniamy marzenia o zdrowym ciele. Jedyne takie miejsce na Podhalu

Jakość, którą zapamiętasz na długo! American Dreams health & beauty

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Poznaj aktualne informacje o promocjach, wydarzeniach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.