Plebiscyt Niezwykłe Kobiety II

Mamy niezwykłą przyjemność zawiadomić, że rozpoczęliśmy nabór do drugiej edycji plebiscytu Niezwykłe Kobiety! Ubiegłoroczne wydarzenie cieszyło się dużą popularnością, dzięki czemu udało nam się poznać wiele nietuzinkowych kobiet, o wyjątkowych pasjach, talentach i z powodzeniem prowadzących własne biznesy.

Przypominij sobie co działo się podczas finału zeszłorocznej edycji Plebiscytu!

A teraz chcemy więcej! Zależy nam na tworzeniu wokół American Dreams społeczności pewnych siebie i swoich umiejętności kobiet! Na wspieraniu ich aktywności!

Zgłoś się do plebiscytu - wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Kim jest Niezwykła Kobieta?

Bohaterką tego plebiscytu może zostać każda z Was! Do 15 marca 2020 można nadsyłać zgłoszenia, z których następnie wyłonimy 5 kobiet - naszym zdaniem, najciekawszych osobowości i indywidualności, które poddamy w kolejnym etapie publicznemu głosowaniu w naszych mediach społecznościowych.

Kto powinien zgłosić się do plebiscytu Niezwykłe Kobiety? Tutaj nie mamy sztywnych ram, nie stawiamy żadnych granic wiekowych. Może zgłosić się każda kobieta, która posiada ciekawe hobby, pasje i talenty lub prowadzi własny biznes, którym pragnie się pochwalić szerszej publiczności.

Uczestniczka musi być jedynie dyspozycyjna w wyznaczonych przez organizatora terminach tj. finałowy event i w terminie dostarczyć materiały, o które zostanie poproszona.

Jak wziąć udział w plebiscycie Niezwykłe Kobiety?

Za pomocą specjalnie przygotowanego kwestionariusza, do którego link zajdziecie w artykule, należy nadesłać do nas zdjęcia - ilustrujące to co czyni Was niezwykłymi kobietami – hobby, talent, biznes oraz zdjęcie profilowe, a także krótki opis tego z czym chcecie się zaprezentować. Pierwszy etap zakończy wyłonienie 5 kobiet, które zdaniem naszego jury, najciekawiej się zaprezentowały.

Zobacz jak zaprezentowały sie zeszłoroczne uczestniczki!

UWAGA! W tym roku wprowadzamy nową zasadę! Uczestniczka może wysłać indywidualnie zgłoszenie, ale również może zostać zgłoszona przez swoich znajomych, przyjaciół, pracodawcę! Pragniemy w ten sposób szansę osobom, które na to zasługują, ale nie zebrały się na odwagę!

Następnie o nakręcenie krótkich filmików promocyjnych do mediów społecznościowych. W drugim etapie na podstawie nadesłanych przez uczestniczki zdjęć, oraz nakręconych filmików promocyjnych, przygotujemy prezentację każdej z uczestniczek w naszych mediach społecznościowych. Ta spośród nich, która otrzyma najwięcej polubień wśród naszych obserwatorów otrzyma tytuł Niezwykłej Kobiety roku 2019. Liczy się wiec aktywność i autopromocja poprzez udostępnianie swojej kandydatury! Laureatki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas eventu Niezwykłe Kobiety 18 kwietnia 2020.

Plebiscyt Niezwykłe Kobiety – zaprezentuj się i wygraj nagrody!

Jaka nagroda trafi w ręce zwyciężczyni? Pamiątkowa statuetka oraz voucher o wartości 4000,00 zł na zabiegi Iconne plus jeden obszar działania Storz plus zabiegi na twarz w American Dreams. Zdobywczyni II-go miejsca otrzyma pamiątkową statuetkę oraz voucher o wartości 1000,00 zł na zabiegi na twarz Hydroimpact, a III-go – statuetkę oraz voucher o wartości 500,00 zł na Mini Metamorfozę – fryzura, makijaż. Także jest o co powalczyć! Serdecznie zachęcamy do udziału w plebiscycie, to naprawdę znakomita szansa na pokazanie się szerszej publiczności i doskonała forma autopromocji!

Zgłoś się do plebiscytu - wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Martyna Rupa

Redaktor American Dreams

Dodaj komentarz

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe. Kod HTML nie jest dozwolony.

Spełniamy marzenia o zdrowym ciele. Jedyne takie miejsce na Podhalu

Zadbaj o siebie kompleksowo z American Dreams! Skorzystaj z pakietów specjalnych

Jakość, którą zapamiętasz na długo! American Dreams health & beauty

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Poznaj aktualne informacje o promocjach, wydarzeniach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.