Opisy - American Dreams

mgr Faustyna Kuros

Dyplomowany kosmetolog - spec. podolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wykładowca akademicki w PPWSZ w Nowym Targu na kierunku kosmetologia.

Pedicure kosmetyczny, a pedicure podologiczny.

Pedicure podologiczny jest wykonywany w gabinecie specjalistycznej pielęgnacji stóp przez wykwalifikowanego specjalistę czyli podologa natomiast zakres wykonywanych czynności jest o wiele szerszy i znacząco różni się od pedicure kosmetycznego.

Czytaj więcej ...
American Dreams

Red. AD

DermaOXY w terapii trychologicznej

DermaOXY Hairsession

Innowacyjna metoda dostarczania substancji aktywnych, bezpośrednio do skóry głowy, za pomocą urządzenia generującego czysty tlen. Specjalnie opracowane serum dzięki dużej zawartości kwasu hialuronowego, witamin i kwasów tłuszczowych zapewnia wysoki poziom nawilżenia skóry głowy, stymuluje odnowę komórek, wzmacnia włosy i przywraca im blask. Zabieg przy użyciu urządzenia DermOXY jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a efekty są natychmiastowe. DermaOXY Hairsession to jeden z niewielu zabiegów High Tech przeznaczonych do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Światowa nowość dostępna w Polsce już dziś!

Czytaj więcej ...
American Dreams

Red. AD

Metaterapia Dermatude - innowacja w kosmetologii!

Metaterapia to akronim od terapii Medical & Esthetical Tissue Activation (Medyczna i Estetyczna Aktywacja Tkanek), której koncepcja powstała w laboratorium w Holandii. Metaterapia Dermatude to nowa metoda odmładzania skóry spowalniającego proces starzenia, głębokiego nawilżania oraz intensywnej odnowy i regeneracji. Metaterapia to terapia, dzięki której możemy uzyskać spektakularne efekty przeciwstarzeniowe już po jednym zabiegu. To innowacja, która zapewnia zabiegi najnowszej technologii High-Tech.

Czytaj więcej ...
American Dreams

Red. AD

DermaOXY - zabieg gwiazd!

Infuzja tlenowa DermaOXY oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii.

Czytaj więcej ...

Spełniamy marzenia o zdrowym ciele. Jedyne takie miejsce na Podhalu

Jakość, którą zapamiętasz na długo! American Dreams health & beauty

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Poznaj aktualne informacje o promocjach, wydarzeniach i nowościach!

Akceptuję politykę prywatności oraz regulamin.